Благоустрій громади

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя.

Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань з проханням: не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою населених пунктів; навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях; відремонтувати та пофарбувати паркани.

Сподіваємось, що  кожне родинне подвір’я, та й в цілому громада, будуть радувати мешканців та гостей своєю чистотою та охайністю.

Рішенням сесії Могилівської сільської ради затверджено нормативний документ,

який буде сприяти забезпеченню належного санітарного стану на території населених пунків громади.

1.  Програма благоустрою населених пунктів (0.02 МБ)
  2.  Додаток до рішення 238-22-VII (0.03 МБ)
  3.  Правила благоустрою додаток 238-22-VII (0.05 МБ)
  4.  Паспорт програми благоустрою (0.02 МБ)