Комунальні заклади Могилівської ОТГ

Комунальні заклади Могилівської об'єднаної територіальної громади

Балансоутримувач Назва комунального закладу            Директор
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Могилівська сільська бібліотека"  Перетятько  О.М.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Зорянська сільська бібліотека"
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування" Кисличний  В.С.
Виконавчий комітет Могилівської сільської  ради КЗ "Могилівський ДНЗ "Ромашка" Сірченко Т.А.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Могилівський ДНЗ-2 "Дзвіночок" Нестеренко Н.Б.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Могилівська ЗОШ І-ІІІ ст." Моня Л.І.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Могилівська ЗОШ І-ІІ ст." Машура С.С.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Могилівський сільський будинок культури" Коновий В.О.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "Зорянський сільський будинок культури" Сирота І.М.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КЗ "АЗПСМ" Дука П.М.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради ФАП с. Могилів

Івженко О.В.

Виконавчий комітет Могилівської сільської ради ФАП с. Проточі Шишацька А.О.
Виконавчий комітет Могилівської сільської ради КП "Джерело" Рєзніков Є.І.