Ярмарок Добросусідства

Дата створення: 14:57 24.10.2017

Протягом трьох днів, 25-27 жовтня 2017 року, у Дніпрі за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» вперше в Україні пройде Форум «Ярмарок добросусідства».  Ініціатором проведення заходу виступив Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування. Участь у Форумі візьмуть керівники підрозділів з питань цивільного захисту обласних та Київської міської державних адміністрацій керівники підрозділів з питань організації заходів цивільного захисту ГУ (У) ДСНС України в областях та м. Києві, представники Центрів розвитку місцевого самоврядування та голови об’єднаних територіальних громад з Дніпропетровської, Вінницької, Донецької, Сумської та Полтавської областей.  Мета Форуму – презентувати проекти громад, реалізовані в рамках впровадження Стратегії децентралізації Дніпропетровщини у сфері цивільного, соціального захисту населення, розвитку освіти, охорони здоров’я та надання адміністративних послуг в ОТГ Дніпропетровщини. 25 жовтня у першому дні Форуму приймають участь керівники підрозділів з питань цивільного захисту обласних та Київської міської державних адміністрацій керівники підрозділів з питань організації заходів цивільного захисту ГУ (У) ДСНС України в областях та м. Києві, які проаналізують стан виконання заходів цивільного захисту у регіонах, організацію цивільного захисту населення в об’єднаних територіальних громадах та ознайомляться з досвідом впровадження Стратегії децентралізації Дніпропетровщини, та. 26 жовтня до участі у Форумі приєднуються голови ОТГ Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Полтавської, Сумської областей, які матимуть можливість ознайомитися з роботою консультативного пункту цивільного захисту та Центру безпеки Слобожанської ОТГ, а також познайомитися з практиками громад Дніпропетровщини, які будуть презентовані на Ярмарку добросусідства. 27 жовтня за участі голів ОТГ Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Полтавської, Сумської областей відбудеться презентація та відбір кращих проектів, реалізованих громадами Дніпропетровської області у 5-ти стратегічних напрямах Стратегії децентралізації Дніпропетровщини – освіта, цивільний захист, охорона здоров’я, соціальний захист та надання адміністративних послуг населенню.

ЗАПРОШЕННЯ НА ДЕНЬ СЕЛА МОГИЛІВ

Дата створення: 15:03 09.10.2017

День села у Зорі

Дата створення: 11:58 22.08.2017

24 серпня 2017 року буде проходити урочисте святкування Дня Незалежності України, разом з цим буде проведено Зорянський День села. Свято буде проходити біля Зорянського будинку культури, початок о 17.00 годині.

Десант гартує характер!

Дата створення: 13:41 19.08.2017

Працевлаштування не працюючого населення громади.

Свято урожаю 2017

Дата створення: 23:26 28.07.2017

Запрошуются всі бажаючі фермери

Семінар від представників ДОАОМС

Дата створення: 16:36 25.07.2017

Тема семінара: "Конструктивна оцінка спроможності місцевих організацій"

Висловлюйте свої пропозиції громадо!

Дата створення: 23:27 10.07.2017

Святкування Івана Купала!

Дата створення: 13:20 05.07.2017

Шановні жителі громади  та гості! Запрошуємо Вас на свято Івана Купала, яке відбудеться  у с.Могилів (Зоря)  6 липня о 19:00. Вас чекає святковий концерт, казкове дійство, катання на конях, батути, шашлик та смачна каша.

Графік прийому громадян

Дата створення: 10:27 03.07.2017

Форестарт у Могилеві!

Дата створення: 10:40 14.06.2017

Форестарт - це мега крута подія, яку чекали всі !!! Місцем зустрічі обрали піщаний пляж на березі річки Оріль в селі Могилів, серед чистого повітря і вражаючої природи! Організаторами події обрана дата для зустрічі - 28 липень 2017 року. Свято триватиме впродовж трьох днів, під час яких кожного з Вас буде супроводжувати нереальна кількість драйву, сюрпризів і можливостей!