Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Форестарт у Могилеві!

Форестарт - це мега крута подія, яку чекали всі !!! Місцем зустрічі обрали піщаний пляж на березі річки Оріль в селі Могилів, серед чистого повітря і вражаючої природи! Організаторами події обрана дата для зустрічі - 28 липень 2017 року. Свято триватиме впродовж трьох днів, під час яких кожного з Вас буде супроводжувати нереальна кількість драйву, сюрпризів і можливостей!

Головна мета Фореста - об'єднати людей з усієї України, та й не тільки, тому що до нас їдуть гості із-за кордону!

ForestArt проводитися не вперше, тому адміністраторами зустрічі буде докладено максимум зусиль, для того щоб забезпечити комфорт і зробити зустріч найкрутішим і незабутнім хітом літа для кожного учасника.

На території проведення Фореста будуть різні зони для відпочинку, а саме: бар, де Ви зможете випити коктейлі; найсмачніша і ароматна кальянная зона; чіл зона; також приготовлена ??площадка для гри в пляжний волейбол; місце для розведення багаття. На празник будуть запрошені кухарі, які приготують для тебе найсмачніший сніданок, обід і вечерю. Окремо відведене місце буде служити сценою, на якій будуть працювати відомі діджеї України з самими, крутими і гучними хітами літа, встановлені світлове супровід і диммашіни. Нас почують всі! Протягом трьох днів всі події, швидкоплинні миті, а також емоції і незручні моменти будуть запам'ятовувати затребувані відомі фотографи міста Дніпро.

Взагалі, Форест - це море вражень, нові знайомства, нові емоції і можливості спробувати і відчути те, що раніше бачив тільки в кіно!) Форест - це нереальна кількість самої смачної їжі, це конкурси, ігри, концерти, жарти, сміх, музика, ігри на гітарі і найрізноманітніші і розважальні захоплення
Адміністраторами Форестарта буде взята до уваги кожна ідея і побажання учасника мега зустрічі. Ласкаво просимо на Forest Art 2017!!!

Instagram : @forestart2017

Enter : 1000 грн« повернутися до списку оголошень