Ярмарок Добросусідства

Протягом трьох днів, 25-27 жовтня 2017 року, у Дніпрі за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» вперше в Україні пройде Форум «Ярмарок добросусідства».
Ініціатором проведення заходу виступив Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування.
Участь у Форумі візьмуть керівники підрозділів з питань цивільного захисту обласних та Київської міської державних адміністрацій керівники підрозділів з питань організації заходів цивільного захисту ГУ (У) ДСНС України в областях та м. Києві, представники Центрів розвитку місцевого самоврядування та голови об’єднаних територіальних громад з Дніпропетровської, Вінницької, Донецької, Сумської та Полтавської областей.
Мета Форуму – презентувати проекти громад, реалізовані в рамках впровадження Стратегії децентралізації Дніпропетровщини у сфері цивільного, соціального захисту населення, розвитку освіти, охорони здоров’я та надання адміністративних послуг в ОТГ Дніпропетровщини.
25 жовтня у першому дні Форуму приймають участь керівники підрозділів з питань цивільного захисту обласних та Київської міської державних адміністрацій керівники підрозділів з питань організації заходів цивільного захисту ГУ (У) ДСНС України в областях та м. Києві, які проаналізують стан виконання заходів цивільного захисту у регіонах, організацію цивільного захисту населення в об’єднаних територіальних громадах та ознайомляться з досвідом впровадження Стратегії децентралізації Дніпропетровщини, та.
26 жовтня до участі у Форумі приєднуються голови ОТГ Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Полтавської, Сумської областей, які матимуть можливість ознайомитися з роботою консультативного пункту цивільного захисту та Центру безпеки Слобожанської ОТГ, а також познайомитися з практиками громад Дніпропетровщини, які будуть презентовані на Ярмарку добросусідства.
27 жовтня за участі голів ОТГ Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Полтавської, Сумської областей відбудеться презентація та відбір кращих проектів, реалізованих громадами Дніпропетровської області у 5-ти стратегічних напрямах Стратегії децентралізації Дніпропетровщини – освіта, цивільний захист, охорона здоров’я, соціальний захист та надання адміністративних послуг населенню.