Свято урожаю 2017

Запрошуются всі бажаючі фермери

За ініціативи голови Асоціації фермерів Павлоградського району Щербини О.І  та за підтримки голови обласної Асоціації Гайворонського А.І. заплановано  проведення зустрічі фермерів області для святкування обжинок  – захід буде  проводитися в святковому, позитивному руслі – орендується родинна ресторація   “Скриня”  (святковий стіл та шоу-програма).

Дата проведення – 17 серпня.

Програма заходу:

11.00-12.00 Реєстрація учасників. Фотосесія.

12.00-13.00 Початок урочистої частини. Доповідь голови асоціації області,  голови асоціації приймаючої сторони – Павлоградського району, голів асоціацій районів за бажанням. Обговорення результатів роботи та пропозицій по активізації роботи.

13.00-14.00 Перерва для спілкування.

14.00-23.00 Неформальна частина. Святковий обід та початок  шоу-програми. Виступ народної самодіяльності і творчих колективів.  Спілкування за столом. . .

Запрошуються фермери з усіх районів. Буде запрошено представників з керівництва сільськогосподарського напрямку  області та району.

Вартість 1000 грн за 1 чол (святковий стіл та шоу-програма).

Перерахунок коштів – Одержувач:

ГО Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області (оновлена)

ЄДРПОУ 40521177

АТ Райфайзен Банк Аваль р/р 26000527558 МФО 380805

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога для проведення  зустрічі Свята урожаю від П.І.Б. Без ПДВ.

Проплати необхідно завершити  до 14.08.17 ,  а також необхідно скинути скан-копію платіжки на адресу  farmer.dpo@gmail.com (Вказати назву ФГ та П.І.Б людей за яких внесена оплата).

Готельно-ресторанний комплекс Скриня: м. Павлоград, вул. Дніпровська 17а