Оголошення

Дата створення: 12:22 17.05.2019

Футбол - це більше, ніж гра!

Дата створення: 17:37 13.05.2019

Минулих вихідних, на стадіоні у центрі Могилівської ОТГ пройшов чемпіонат області з футболу, ІІ ліга. Збірна Царичанського району, під назвою "Оріль", змагались із командою "ВПК Агро-2" з Магдалинівки. Не дивлячись на незручні погодні умови, гра проходила у запеклому ритмі. У першому таймі суперники з Магдалинівки забили у ворота команди "Оріль" два голи, на цьому завершився перший тайм із рахунком 0:2. Після перерви команда Царичанського району зібралась і з новими силами вийшла на стадіон та на протязі другого тайму забила команді "ВПК Агро-2" шість голів! Даниленко Олександр забив 1 гол, Стратій Євген - 2 голи, Неживий Віталій - 2 голи, Архіпов Андрій - 1 гол. Так, переможцем турніру із рахунком 6:2, стала команда "Оріль", показавши учасникам високий рівень футбольної майстерності. Могилівська громада приймає активну участь у підтримці заходів даного напрямку, тож вітаємо переможців та чекаємо наступної гри!

Вітаємо з ювілейним Днем народження ветерана Другої світової війни!

Дата створення: 16:41 10.05.2019

95 років виповнилося  сьогодні, 10 травня 2019 року, ветерану, учаснику бойових дій Другої Світової війни - Моні Миколі Васильовичу. Виконавчий комітет Могилівської сільської ради щиро вітає з Днем народження  Миколу Васильовича! Бажаємо міцного здоров’я, довголіття, бадьорості духу, благополуччя та сімейного затишку. Миру і злагоди Вашій родині!

У Могилівській громаді пройшли урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом

Дата створення: 14:15 10.05.2019

Могилівська ОТГ втратила у Другій Світовій війні багато жителів: як із числа військових, так і серед мирного населення. Лік загиблим та зниклим безвісти йде на сотні. Серед ветеранів війни, учасників бойових дій в живих залишилося шестеро: Моня Микола Васильович, Браславець Михайло Іванович, Кучер Юлія Василівна, Кошелева Ганна Павлівна, Логвин Костянтин Олексійович, Бажан Софія Олександрівна. Всі мешкають на території села Могилів.

Привітання від народного депутата України

Дата створення: 15:30 07.05.2019

"З Днем Перемоги! З Днем пам'яті та примирення! Уклін та шана!" - Олег Юрійович Кришин

Запрошуємо на День пам'яті та примирення

Дата створення: 09:29 07.05.2019

Шановні жителі Могилівської громади! Запрошуємо Вас на заходи присвячені Дню пам’яті й примирення та 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  Друга світова війна назавжди залишається трагічною сторінкою в історії нашої країни – загублені життя мільйонів людей, сотні мільйонів скалічених доль, тисячі зруйнованих вщент населених пунктів. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.