Співпраця об'єднаних громад для участі громадскості в управлінні освітою

11 липня 2017 року в Могилівській громаді відбулась друга зустріч "Перспективній громаді - інноваційного вчителя!"

Враховуючи інноваційні процеси в галузі освіти, тенденції в освітньому процесі істотно зростає роль педагогічного працівника - як безпосереднього носія новаторських ідей. Тому в сьогоденні за наявності різних видів навчання, провідна педагогічна функція зберігається за вчителем. Організатори тренінгу (Плясунова Н. Г., Смірнова Т. В., Сирота В. В.) відмітили активність, присутній творчий тандем педагогів, батьків і вчителів через розуміння поставленої мети. Приємно вразили своїми влучними доповненнями та зауваженнями учні. Адже саме вони стануть кінцевими беніфіціарами та продовжувачами новаторських освітянських реформ.

В ході зустрічі були визначені основні критерії оцінки сучасного вчителя педагога, пропагандиста, психолога, відповідно робота якого визначається умовами розвитку суспільства, культури і життєвих обставин.

Підсумки зустрічі підвела учениця 11 класу Нетеса Світлана у поетичних рядках, написаних експромтом.

Щоб сучасним учителем стати

Треба чималих зусиль прикладати

Високий рівень інтелекту мати,

Але й про імідж не забувати,

Прихований талант у кожного знайти

І свій не втратити!

Креативно урок провести

Та гарно матеріал усім донести!