Обговорення аналізу і визначення пріорітетних напрямків і цілей розвитку Могилівської ОТГ

14 – 15 грудня відбулася серія зустрічей з представниками влади, неурядових організацій, виробниками сільськогосподарської продукції, працівниками лісової галузі, вчителями та учнями, працівниками культури, громадськими активістами.

Зустріч продовжилася 17 січня, коли в ході майстер-класу за участю представників активу громади був проведений SWOT-аналіз та визначенні пріоритетні проблеми.

27 січня польські експерти представили на розгляд активу Могилівської ОТГ власний SWOT-аналіз. Під час обговорення було визначено  пріоритетні напрямки першочергових цілей та напрямків  розвитку громади.

Проект DOBRE, презентований Міжнародною організацією Global Communities, виконує нещодавно розпочату флагманську програму підтримки місцевого самоврядування Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID), котра стала можливою завдяки щирій підтримці українського народу.

Головні надавачі технічної допомоги, навчання та підтримки протягом всього проекту в координації з Global Communities будуть Фундація підтримки місцевої демократії (FSLD) з Польщі та Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад (ВАССР).

Усі партнери DOBRE підтримують кожну ОТГ в процесі стратегічного планування за ініціативи громад, результатом котрого стане створення проектів місцевого економічного розвитку, державно-приватних партнерств, покращення надання послуг, краще  управління державними фінансами.

Це добрий показник активності громади, яка на власному прикладі показала, яким чином будувати у сільській місцевості амбітні проекти розвитку та докорінно змінювати систему управління в державі.

Прикметно, що на першому етапі програмою  DOBRE в Україні відібрано 8 ОТГ з найменшою кількістю населення, серед яких наша Могилівська ОТГ (єдина з Дніпропетровської області!).

З метою ефективної реалізації покращення якості послуг, які надаються на території ОТГ, передбачається проведення загальних зборів об’єднаної громади, де разом з усіма членами громади  команда DOBRE визначить пріоритетні послуги для ОТГ. Мета зборів полягає у тому, щоб люди самі спільно визначили необхідні послуги для своєї громади.

Шановні мешканці

Могилівської об’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо Вас на зустріч, яка відбудеться 02.02.2017 року о 12.00 в  Могилівському сільському будинку культури.