2-3 лютого відбулася зустріч з представниками DOBRE для визначення пріорітетів у сфері надання послуг

У рамках реалізації проекту DOBRE  02 – 03  лютого у Могилівському сільському будинку культури  та в с.Проточі відбулися  зустрічі представників робочої групи  Міжнародної організації Global Communities, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Всеукраїнської асоціації селищних та сільських голів з мешканцями Могилівської об’єднаної територіальної громади.

Зустрічі були спрямовані на визначення пріоритетів у сфері надання послуг на території громади. В атмосфері відвертої розмови робоча експертна група мала змогу почути думку кожного присутнього в залі.  Визначення найактуальніших проблем, які потребують негайного вирішення, відбулося шляхом голосування.

Таким чином, за якісні медичні послуги проголосувало  – 285 чоловік, за освітні – 220, послуги щодо ремонту доріг – 153, за вуличне освітлення – 102, послуги з утилізації сміття – 75, послуги щодо сприяння функціонуванню і веденню бізнесу – 49, за водопостачання – 26. Зауважимо, що кожен громадянин мав змогу віддати три свої голоси за певну сферу послуг.

По завершенню продуктивної співпраці керівництва громади із делегацією програми  DOBRE  за сприяння місцевого жителя с. Проточі Миколи Шевченка була організована поїздка-огляд колоритних місць Приорілля: музея-садиби  «Петриківські барви» ,  козацького хутора  «Галушківський», центру народного мистецтва «Петриківка».  Під час цієї культурної програми до зустрічі долучився віце-президент Всеукраїнської асоціації фермерів  І.С.Ярмолюк.

Такі зустрічі в черговий раз показують, що люди, об’єднані загальною ідеєю, є рушійною силою в покращенні життя як для окремих громадян, так і суспільства в цілому.