Вітаємо Вас з Днем Перемоги!

Дорогі ветерани! Шановні жителі Могилівської об’єднаної територіальної громади!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сімдесят другий рік поспіль ми зустрічаємо мирну весну, свято, в якому переплелись біль втрат і радість Великої Перемоги над нацизмом. 9 травня назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Зі святом Вас, дорогі  ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Щиро дякую Вам  за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Другої світової війни. Честь і слава живим героям!