Вітання працівникам ЖКГ та побутового обслуговування з професійним святом!

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Висловлюю вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні стабільної роботи житлово-комунального комплексу, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєвонеобхідних послугах.

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу. Сьогодні комунальні блага стали настільки звичною справою,що більшість людей навіть не замислюється,скільки потрібно докласти сил для їх належного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку міст і сілнашої держави.

Дякуючиза щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку. Миру і достатку вашим оселям! Хай життєві негаразди завжди обходять вас стороною.

З повагою народний депутат України

Олег Кришин