Робота за контрактом

Шановні Могиляни!

Царичанський об’єднаний районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом.

Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.

Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

Особлива увага приділяється набору таких фахівців: офіцери всіх напрямків; артилеристи; водії категорій В,С,Д; зв’язківці; медичні працівники; кухарі. Служити можуть іти громадяни України, віком від 18  років. Чоловіки та жінки до 57 років.

Військовослужбовці користуються усіма правами і свободами людини та громадянина, гарантії цих прав і свобод закріплені в Конституції України та законах України. У зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації, які не можуть бути скасовані чи призупинені без їх рівноцінної заміни.

А саме:

Держава гарантує таким військовослужбовцям безкоштовне медичне обслуговування в закладах Міністерства оборони України, обов’язкове державне страхування, забезпечення житлом (на період першого контракту гуртожитком), безкоштовне навчання у ВНЗ України, зарахування військової служби до загального страхового стажу, стажу державної служби, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. Можливість кар’єрного росту та здобуття іншої освіти за рахунок держави.

• Стабільне грошове забезпечення:

Грошове забезпеченням від 7 800 грн., у ВДВ - 19 000 грн. (зона АТО).

• Одноразову матеріальну допомогу учасникам бойових дій;
  • Виплату грошового забезпечення на оздоровлення;
  • Щорічну відпустку (від 30 діб);

Можливість вибору місця проходження військової служби та проходження служби у військових частинах Вінницького та Гайсинського гарнізонів.

ВИДИ КОНТРАКТУ:

• на 6 місяців – звільненим з військової служби, демобілізованим, які відслужили 11 місяців;
  • на 3 роки – всім категоріям на посаді рядового складу;
  • на 3 – 5 років – для всіх категорій на посаді сержантського складу;
  • офіцери – 5 – 10 років.

Бажаючим звертатися за адресою: смт. Царичанка, вул. 14 Гвардійської Дивізії, , Царичанський ОРВК або за телефонами:  3-12-08 або 0978830348.

Зроби правильний вибір! Наша країна потребує твого захисту!