Могилівська громада пишається своїми фаворитами - Могилівською футбольною командою "ОРІОН"!!!

«Оріон» — лідер футзальної першості.

Після п’яти турів футзальної першості Царичанського району першу позицію отримує могилівський «Оріон».

У четвертому турі «Оріон» зустрічався з одним із фаворитів цієї першості командою «Мир­2». Слід відзначити, що гра проходила в напруженій боротьбі від початку і до самого кінця. Команди почергово вели в рахунку, але перший тайм був за «мирянами» (5:3). У другому таймі «оріонівці» вирівнюють рахунок і до кінця тайму іде рівна боротьба. На останніх хвилинах другого тайму «оріонівцям» удається забити два м’ячі й вирвати нелегку перемогу: 13:11.

У другому поєдинку четвертого туру зустрічалися команди «Мир­1» (Царичанка) і «Лелеки» (Рудка), які теж претендують на призові місця. Протистояння між цими командами закінчилося перемогою «Миру­1» з рахунком 10:7.

У п’ятому турі сенсацій не відбулося за винятком першого тайму гри «Сталь» (Китайгород) — «Оріон» (Могилів). Перший тайм був за «Сталлю». Вони вели в рахунку з відривом у 3–4 м’ячі. А кінцівка першого тайму була за «оріонівцями», і на перерву команди пішли з рахунком 8:8. У другому таймі китайгородська «Сталь» не змогла протистояти так, як у першому. Поєдинок закінчився перемогою «Оріону»: 19:12.

У інших матчах п’ятого туру були зафіксовані такі результати: «Лелеки» (Рудка) — «Ветеран» (Царичанка) — 21:11; «ДЮСШ» — «Мир­1» (Царичанка) — 10:36; «Динамо» (Ляшківка) — «Мир­2» (Царичанка) — 12:29.

Бомбардири:

Сергій Крамаренко («Мир­2») —26; Михайло Ковальов («Оріон») — 23; Роман Вербицький («Мир­2») — 21; Олександр Литвиненко («Сталь») — 19; Ігор Нестеренко («Мир­2») — 18

Автор: Володимир Тимошенко