Царичанський район: рятувальники продовжують профілактичні бесіди в школах району

23 лютого рятувальники 24 державної пожежно-рятувальної частини та Царичанського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області поспілкувалися з учнями Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На заході були присутні учні 9-11 класів та педагогічний персонал школи.

Працівники Служби порятунку розповіли дітям про кількість пожеж, які сталися на території Царичанського району впродовж 2017 року, причини, які призвели до виникнення пожеж, а саме необережне поводження з вогнем, несправність пічного опалення, коротке замкнення електромереж та необережність під час куріння. Аби навчити молоде покоління правилам пожежної безпеки, рятувальники розповіли дітям як діяти при виникненні пожежі, нагадали номер виклику пожежно-рятувальних підрозділів, а також наголосили про відповідальність за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, у тому числі Служби порятунку.

Окремо рятувальники розповіли про небезпеку, яка може статися на водоймищах у зимовий період. Розповіли дітям про те, як правильно діяти коли провалився під лід, порядок надання допомоги якщо хтось провалився під лід. Аби закріпити викладений матеріал, дітям були роздані листівки.

Наостанок працівники Служби порятунку запросили учнів на навчання до вищих навчальних закладів ДСНС та розповіли про правила та умови вступу. Усім хто зацікавився, рятувальники залишили номери телефонів, за якими можна отримати більш детальну інформацію щодо вступу.