Освітянська Майстерня

В рамках реалізації польсько-український проект "Співпраця об'єднаних громад для участі громадськості в управлінні освітою" відбулася делібераційна зустріч.

Дніпропетровська область в черговий раз прийняла участь у Майстерні для учасників семи об'єднаних громад та експертів проекту, яка проходила у Черкасах з 13 по 15 жовтня цього року. Представники нашої громади - Смірнова Тетяна Володимирівна  та Сирота Вікторія Валеріївна з захопленням прийняли участь у Майстерні.

Фасилітаторами даного заходу виступали - Пшемислав Фенрих та Марек Штарк, польські експерти, які  протягом трьох насичених днів заходу надали потужний потік інформації про деліберацію та громадська участь.Учасники майстерні мали змогу презентувати сценарії делібераційної зустрічі у своїх ОТГ, напрацьовані з тренерами, Mogylivska gromada та Царичанська ОТГ працювали з  Nina.Plyasunova.

Впродовж шести місяців реалізовувався проект на територіях громад-учасників завдяки українсько-польській співпраці Щецинським навчальним центром Фундації розвитку місцевої демократії, ГО „Інститут демократії ім. Пилипа Орлика” за співфінансування Фундації Міжнародної Солідарності.