Завершення Олімпійського тижня в Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

З метою поглиблення знань дітей про видатних спортсменів України, розвивати інтерес до пізнання історії, виховуючи любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння, виховувати спритність, витриманість, сміливість, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, прививати прагнення до занять фізкультурою, виховувати почуття патріотизму, любов до Батьківщини з 11.09. по 15.09. в нашій Могилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався Олімпійський тиждень фізичної культури та спорту.

11 вересня відбулося відкриття Олімпійського тижня, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Розпочався він урочистою лінійкою.

15 вересня розпочалось все з флешмобу, де брали участь, як діти школи так і вчителя на чолі з директором Лесею Іванівною. Оргнізатор заходу Серга Ольга Миколаївна запропонувала розділитися на дві команди: учні 11 класу та вчителі. Змагання проходили активно, весело та завзято. За результатами проведених змагань перемогла дружба!

На завершення Олімпійського тижня було організовано кожним класом  таборування та святковий пікнік, де кожен клас представив своє "короне блюдо".

Тож бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров'я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім'я процвітання України!