Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Привітання з 8 березня від народного депутата Олега Юрійовича Кришина

Жінкам присвячую…

Напередодні 8 Березня чоловіки завжди готують для вас, шановні представниці прекрасної половини людства, подарунки і гарні слова, сповнені любові і компліментів. Я відійду від офіційних штампів і поділюся з вами простими, кожному зрозумілими почуттями. Від душі, від серця.

Яке слово для кожного з нас перше, святе і найрідніше? Звичайно, мати, матуся… У ньому зібрані всі найкращі риси жінки: любов, ніжність, доброта, ласка, жіночність, краса. Я щиро вітаю всіх матусь з весною і бажаю кожній, щоб її родина жила у мирі, спокої і достатку. Поваги і любові від ваших рідних, дорогі!

Я – батько двох дівчат. Вони – моя надія і радість, такі різні і такі рідні. Я їх люблю, вони про це знають. Нехай всім дівчатам весна дарує гарний настрій і море позитивних емоцій. Нехай ніколи, милі, не залишає вас відчуття щастя, впевненості у своїй красі та неперевершеності, віра у світлу долю. Вітаю!

8 Березня – квіти, любов і краса. Дорогі жінки! Кохайте і будьте коханими. Хай сонце зігріває вас теплом, а настрій буде по-справжньому весняним. Зі святом!

                                                                                                                                              Ваш Олег КРИШИН« повернутися до списку новин