Доступне житло для учасників АТО

Першочергове право в отриманні пільгового кредиту на придбання доступного житла відтепер мають учасники АТО та внутрішньо-переміщені особи. Вперше такий принцип ми заклали у порядок використання коштів за відповідною держпрограмо щодо забезпечення громадян доступним житлом. На неї виділено 30 мільйонів гривень. Розумію, що коштів не багато як для такої програми. Але цього року ми змінили підходи до розподілення між регіонами цього ресурсу – в залежності від кількості учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Саме ці категорії в першу чергу матимуть право на пільговий кредит на придбання доступного житла.
Вже затверджений порядок спрямування бюджетних коштів по регіонам України. Наразі схвалюється перелік об’єктів житлового будівництва, на добудову або придбання житла яких можуть спрямовуватися кошти. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держмолодьжитло та його регіональні представництва.