Триває завершальний етап прийняття відредагованої в рамках проекту DOBRE "Стратегії розвитку Могилівської ОТГ".

До уваги мешканців Могилівської громади!

Проходе завершальний етап обговорення підготовленого Проекту, з метою прийняття остаточного варіанту Стратегії розвитку Могилівської ОТГ.

Прохаємо Вас бути активними та долучитись до редагування та внесення правок у затверджену Могилівською сільською радою

Стратегію розвитку  Могилівської  сільської  ОТГ  Царичанського  району  Дніпропетровської  області на період до 2021 року,

з урахуванням підготовленого польсько-українською групою експертів  Проекту

Стратегія сталого розвитку об'єднаної громади Могилів (Дніпропетровська область) на 2017-2025 роки

в рамках реалізації програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE".

Ознайомитись з документами Ви можете за посиланнями вище або у роздрукованому вигляді в адміністративному приміщенні Могилівській сільській раді.

Шановна спільнота!

Не залишайтесь байдужими, адже цей стратегічний документ є запорукою вдалого розвитку нашого рідного краю!