«Об'єднані територіальні громади без корупції»

В Одесі пройшов триденний антикорупційний марафон «Об?єднані територіальні громади без корупції». «Попередні 5 місяців команда тренерів та наставників громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» працювали з Могилівською громадою разом над запровадженням антикорупційних механізмів в ОТГ-партнерах програми USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRE

«Протидія корупції займає центральне місце у програмах Агентства США з міжнародного розвитку, є наскрізною міжсекторальною темою проектів, які ми підтримуємо. Корупція заважає розвитку українського суспільства. #Децентралізація може стати потужним антикорупційним інструментом, оскільки збільшує можливості контролю за публічними ресурсами через те, що вона зближує владу і людей. З іншого боку збільшення місцевих ресурсів може потенційно створювати і нові можливості для корупційних дій. Саме ви, представники об’єднаних громад, маєте можливість почати з чистого листа і збудувати громади без корупції, або принаймні звести її до мінімуму», - переконаний Марат Кюрчевський, керівник проектів #USAID.

Співпрацюємо далі.