Могилівська громада взяла участь у Школі місцевого самоврядування DESPRO – 2017!

Могилівська громада взяла участь у першій сесії Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2017!
Команда проекту DESPRO зібрали у Києві більше 80 представників об’єднаних територіальних громад, аби гостинно відкрити для них двері Школи місцевого самоврядування DESPRO. Цьогоріч учасниками нового командного формату Школи стали 16 ОТГ з різних регіонів України.
Слідуючи актуальним тенденціям та прагнучи надати максимальну кількість корисної інформації для працівників ОМС, як то кажуть «з перших рук», була розпочата робота Школи з інтерактивного обговорення за темою «Е-врядування та е-демократія: як громадам стати лідерами інновацій».
Учасники Школи продовжували свою роботу в форматі Світового кафе, обговорюючи питання участі молоді у розвитку громади, секрети створення проектів місцевого розвитку, проблеми економічного зростання громад, розвитку локальної ідентичності, комунікації в громадах та інші актуальні теми.
«Господарі» столиків в кафе Oksana GarnetsMarina BrylIhor AbramyukHelen SasOmelian R. TarnavskyiВіктор ОдиницяOleksandr Chornobyl та Ігор Катерняк.
Школа місцевого самоврядування - 2017, який дає можливість для розвитку та професійного зростання фахівців з об'єднаних територіальних громад!
Випускники Школи - нове покоління локальних управлінців, що змінюють майбутнє України на краще!

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!