Впровадження ПЦМ бюджетування

06 липня 2017 р. у м. Дніпро, у приміщенні ЦПГКІ «ТАМАРИСК» пройшов круглий стіл «Як програмно-цільовий метод формування місцевих бюджетів (ПЦМ) допоможе ефективно витрачати кошти громад Дніпропетровської області».

Під час круглого столу з доповіддю «Виклики запровадження програмно-цільового методу формування місцевих бюджетів для місцевих громад. Практичний досвід Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» виступив Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку м.Миколаєва».
Учасники круглого столу підбили підсумки та поділилися враженнями від семінарів-тренінгів для представників органів місцевого самоврядування та громадських активістів громад Дніпропетровської області, що відбулися у м. Херсоні 26-29.06.2017 р. Відбувся обмін думками між учасниками круглого столу.
Олексій Андреєв, голова ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», виступив із доповіддю «Громадський аудит запровадження  програмно-цільового методу формування місцевих бюджетів. Узгодження дій учасників аудиту».
Олексій Літвінов, виконавчий директор громадської організації «Інститут Громадської Експертизи», виступив із доповіддю «Існуючі інструменти співпраці громадських активістів та органів місцевого самоврядування». Під час якої проінформував учасників про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2017–2020 роки та її прийняття 2 грудня 2016 р. Дніпропетровською облрадою, а також про результати ІІ Стратегічній сесії з розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області, яка відбулася 29 червня 2017 р.
Завданням ІІ сесії був стислий аналіз виконання Програми у І півріччі та напрацювання конкретних заходів до плану реалізації вказаної програми у ІІ півріччі 2017 р.