День села Могилів

У суботу, 14 жовтня, могиляни відзначали День села Могилів. На святкування зібралося багато односельчан та гостей.

Офіційна частина святкування розпочалася в післяобідню пору біля сільського Будинку культури.

Співи, вірші, гуморески, творчі мініатюри – все це та багато чого іншого було в репертуарі організаторів дійства.

«Необхідно організовувати подібні дійства у наш час, це сприятиме зміцненню та процвітанню села» – зазначив голова виконавчого комітету Могилівської сільської ради Дружко Валерій Володимирович у своєму вітальному зверненні до громадян.

Після вітального слова голова громади нагородив почесними грамотами виконавчого комітету за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток рідного краю:

Вокалісти виконували українські народні та сучасні пісні – це, дійсно, справжні «соловейки» села.

Хвилиною мовчання присутні вшанували односельчан, які загинули за незалежність та цілісність нашої держави.

Помічник народного депутата Кришина Олега Юрійовича - Пилявець Ігор Віталійович також звернувся до присутніх на святі та привітав ювілярів Могилівської громади, яким виповнилось 90 років  у 2017 році. Цінні подарунки та квіти отримали: Куляба Марія Федосіївна 06.06.1927 р.н., Гришко Ганна Григорівна 23.11.1927 р.н., Шандиба Христина Степанівна 20.01.1927 р.н., Івженко Ганна Павлівна  15.02.1927 р.н. та Федоренко Катерина Семенівна 26.01.1927 р.н.

До організації свята долучилися фермери і підприємці, завдяки яким всі охочі могли скуштувавши смачну рибну юшку, кашу, борщ, картоплю зварені на кострі Мізь Тетяною Андріївно. Організацією свята займались  Яценко Анна Володимирівна і Кабро Марія Олександрівна.

Паралельно у закладі культури проходив турнір з шахів, де всі баючі мали змогу взяти участь.

На заході розігрували святкову Лотерею, яка стала традицією для Могилева, супер-приз якої був Баранчик, щасливий володарем якого став Івженко Костянтин Сергійович.

Вже ввечері, в центрі села охочі насолоджувались «живою музикою».