У Могилеві пройшов День Незалежності та День села

День 24 серпня для українців 26 років тому став знаменним. Саме в цей день 1991 року Україна виборола свою незалежність.
З першого ж року своєї самостійності ми, українці, відзначаємо цей день на державному рівні.
Та в кожен із нас по-своєму ставиться до цього дня. Хтось в гучних промовах наголошує на величності і важливості цього дня. Інші ж нарікають на неспроможність повноцінної самореалізації Україною своїх потенціалів, сумуючи за радянським «розвиненим соціалізмом».
Жителі ж Могилівської громади у власній свідомості сформували своє бачення ставлення до цієї дати. Для нас цей день став, справді, національним та національно-релігійним святом.
Вже 26 роки поспіль, в центрі нашої малої Батьківщини, збирається вся громада села, аби відзначити День Незалежності України.
Так і відбулося цього річ.
Святкування Дня Незалежності України та Дня села Зоря чекало всіх о 17. 00 у Зорянському будинку культури. Тут, з ініціативи працівників будинку культури, за підтримки голови сільської ради В.В. Дружка і місцевих підприємців та за участі молоді було проведено концертну програму за участі місцевих жителів.

Святковий захід пройшов дуже цікаво та захопливо.