Побудові нової системи якісної освіти у громадах приділяється особлива увага

Вихідні дні не завадили трьом об'єднаним громадам Дніпропетровщини (Могилівська ОТГ, Царичанська ОТГ, Покровська ОТГ) прийняти активну участь у "майстернях" організованих у м. Черкаси при співпраці Щецинського навчального центу Фундації розвитку місцевої демократії, ГО "Інститут демократії "імені Пилипа Орлика" за співфінансування Фундації Міжнародної Солідарності. Спільно с колегами будемо працювати в рамках реалізації надзвичайно важливого проекту "Співпраця об'єднаних громад для участі в громадскості в управлінні освітою".

Супровід у реалізації проекту на території Царичанського району будуть надавати тренери: Ніна Плясунова (Могилів) та Олександр Шамрай (Царичанка).

Могилівська громада вдячна Пшемиславу Фенріху, Оксані Колісник та Магдалені Братко за запрошення та надану можливість залучитись до співпраці у побудові нової системи якісної освіти у громадах.

Також особлива подяка Анні Бетин - тренеру Фундації Освіти та демократії, активному громадському діячу у сфері сприяння розвитку освіти у Польщі та за кордоном, досвідченому педагогу з м. Гнезно, за змістовно-пізнавальну лекцію на тему: "Освіта у селі та у малому містечку - місце школи у місцевій спільноті"