Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Програма DOBRE проводитиме школу для молоді!

Запрошуємо молодь!

26 лютого – 2 березня у Київській області програма DOBRE проводитиме школу для молоді, щоб надати їм розуміння принципів належного урядування, можливість спробувати себе у ролі управлінців, які вирішують проблеми громади, навчитися мислити нестандартно, і презентувати свої ідеї аудиторії. Планують взяти 50 молодих людей з ОТГ. 

За посиланням, оголошення про конкурс : http://ucmc.org.ua/uk/dobre-lid/ 

Останній термін подачі заявок – 11 лютого.

Умови і правила.  До участі у конкурсі запрошуємо молодих людей від 16 до 35 років, які проживають на території ОТГ, що беруть участь у програмі DOBRE. Відбір учасників – на конкурсній основі. Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, заповніть аплікаційну форму онлайн. Надсилаючи заявку, заявник погоджується з умовами участі у проекті. Неповні та невчасно подані заявки розглянуті не будуть. 

Групи учасників будуть визначені організаторами на підставі інформації, отриманої з заявок, з метою забезпечення рівного регіонального представництва та надання можливості учасникам налагодити контакти з молоддю з ОТГ з інших областей. Програма DOBRE забезпечує проживання та харчування учасників під час проведення школи, та відшкодовує вартість проїзду за наданими залізничними / автобусними квитками.« повернутися до списку новин