Випускний у Могилівському ДНЗ "Ромашка"

Ось і дочекалися діти старшої групи ДНЗ «Ромашка»  щасливої миті - перше випускне свято, яке відбулося 2 червня. Добра казка має щасливий кінець.

Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий садок. І ось вже прийшла пора сказати прощальні слова теплому, рідному, гостинному будинку. Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання.

Це перший випускний у життя. Красиве свято, але одночасно і сумне, адже дітки починають прощатися з дитинством. Так хочеться зупинити їх: Дитинство - найбезтурботніший, щасливий час. Скільки разів, вже будучи дорослими, всі ми повертаємося подумки в дитинство і думаємо - який же це щасливий світ! Тож побажаємо, щоб у кожного малюка в неминучому дорослому житті обов'язково здійснилася дитяча мрія.