Випускний бал у Могилівському ДНЗ "Дзвіночок"

Хвилюючим був ранок 31 травня для дошкільнят. Цього дня одинадцять вихованців старшої групи дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» попрощалися зі своїми улюбленими вихователями, адже у вересні вони стануть наймолодшими у великій шкільній родині.

Вихователі Повіренна Наталія Миколаївна, Чистяк Наталія Олексіївна та весь колектив дитячого садка приклали багато зусиль для розвитку і навчання дітей.

На свято завітали заступник голови Могилівської сільської ради Тетяна Володимирівна Смірнова, начальник відділу освіти громади Тетяна Петрівна Бордюгова, спеціаліст відділу освіти Анна Володимирівна Яценко, майбутні перші вчительки Ніла Федорівна Динька та Валентина Федорівна Шульга, настоятель Свято-Воскресенського храму Ієромонах Авель.

Заступик голови громади Т.В. Смірнова та усі присутні бажали майбутнім першокласникам успіхів у навчанні та здійснення мрій.

Завідувачка закладом Неля Борисівна Нестеренко вручила випускникам дипломи та грамоти на згадку про дитячий заклад.