Могилівська ОТГ побориться за грант, спрямований на допомогу переселенцям та ветеранам АТО

21 червня 2017 року у приміщені Дніпропетровської обласної державної адмістрації пройшов семінар-косультація щодо відбору субпроектів в рамках реалізації ФРДМ гранту.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб спільно зі Світовим банком розпочинають грантовий проект тематичного спрямування. Громадам Дніпропетровщини та ще трьох областей (Запорізька, Миколаївська, Херсонська) пропонують реалізувати власний проект, спрямований на соціальну підтримку внутрішньопереміщених осіб та ветеранів АТО,  вартістю від 100 до 400 тисяч доларів.

Переможуть ті, хто запропонує найкращий проект розвитку.

Головне, щоб проекти допомагали переселенцям та воїнам АТО гідно  почувати себе в соціумі та гармонійно розвиватися.