МИ ЗА ЧИСТІ УЗБІЧЧЯ!!!

Найактуальнішими проблемами сьогодення, що торкаються кожного жителя планети, й від яких залежить майбутнє людства є екологічні проблеми. Викликані недалекоглядним, необґрунтованим ставленням людини до природи, вони виникли не сьогодні й не вчора. Кожного з нас турбують питання благоустрою та санітарно-екологічного стану тієї території, на якій ми проживаємо, адже кожен бажає жити в чистому, охайному та впорядкованому середовищі.

Прийшла весна і оголила відразні осередки старого сміття, що брудними гнійними ранами густо вкрили землю.

Звичайно, більшість людей в передпасхальні дні сумлінно прибирають власні прибудинкові території, впорядковують і облаштовують підвідомчі земельні ділянки. А як бути з тими місцями, на які не поширюється персональна відповідальність конкретних осіб?
З метою покращення благоустрою територій Могилівської громади, не через обов`язок, а заради самої чистоти, у четвер 16 березня працівники виконавчого апарату сільської ради на чолі з заступником голови сільської ради Тетяною Володимирівною Смірновою організували прибирання придорожних територій.

Працівники Могилівських шкіл та ДНЗ прибрали території в центрі громади . Загалом прибирання проходило чітко і організовано.
Могилівська сільська рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій, громадськості долучитися до організації робіт по благоустрою та зробити нашу місцевість чистою і охайною, бо жити в смітті європейській людині не достойно, неправильно і неприродно!