Польські експерти поділилися досвідом успішно проведеної реформи самоврядування в Польщі

17  січня 2017 року відбулася чергова зустріч на території Могилівської ОТГ із представниками міжнародного проекту DOBRE «Децентралізація  - шлях до кращих результатів та ефективності», у рамках якого передбачено підтримку розвитку громади.

Досвідом успішно проведеної реформи самоврядування в Польщі ділились експерти Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник. Представники громади на цій зустрічі мали змогу взяти участь у розробці стратегічного плану розвитку своєї громади. За допомогою методу SWOT-аналізу вони допомогли здійснити детальне вивчення зовнішнього і внутрішнього середовища, виокремити сильні і слабкі сторони, можливості, які відкриваються при реалізації плану, і загрози, що пов’язані із його втіленням в життя. У такій інтерактивній формі учасники зустрічі обмінювалися думками і своїм баченням розвитку громади. Робота була цікавою, плідною і результативною.

Наступна зустріч відбудеться 27 січня, на якій експерти міжнародного проекту представлять аналітичний звіт щодо можливостей подальшого розвитку Могилівської ОТГ.