Могилівський ЦНАП вітає могилян зі святом Масляної!

Шановні мешканці громади!

За церковною та народною традиціями на тижні, що припав цьогоріч на 12-18 лютого,  в Україні святкують Масляну. Свою назву цей тиждень запозичив у назв страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. Цей тиждень символізує проводи зими та зустріч із весною, а, значить, дає надію на оновлення, на продовження життя.

На честь свята дружня команда Могилівського центру надання адміністративних послуг організувала виставку ляльок-мотанок (які розробили власноруч) та тематичних малюнків наймолодших представників ОТГ. Всі охочі протягом тижня мають можливість прийти ознайомитись з роботами. До кінця тижня ляльки-мотанки будуть роздані відвідувачам ЦНАПу.

"Вітаємо Вас, дорогі земляки із Масляною. Нехай Ваші надії та сподівання здійсняться, аби плани на майбутнє були оптимістичними, як сама Весна. Нехай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими і щасливими."- керівник Могилівського ЦНАПу, Перепелиця Оксана Віталіївна.

Завжди раді бачити Вас!

З повагою, працівники Могилівського ЦНАПу