ВІДКРИТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ

Сьогодні, 11 вересня 2017 року, відбулось урочисте відкриття Олімпійського Тижня у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Шкільна олімпіада з фізичної культури в Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст проводиться вперше. Подібне нововведення в школі «прийняли» радо, адже педагоги розуміють: учні повинні розвиватися не лише інтелектуально, але й фізично. Тим більше, даний захід – досить цікавий і видовищний, там сповна проявляється жага до перемоги і воля школярів. Організатором Олімпіади виступила вчителька фізичної культури Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Серга Ольга Миколаївна, яка підготувала ряд конкурсних спортивних змагань для своїх учнів.

Вітальним словом розпочали спортивне свято учні 11 класу Журавльова Марина та Наливайко Альона.

Дев'ятикласники виконали тематичну пісню "Моя вкраїна".

Молодша група дітей 3 класу виконали запальний танець з м'ячами.

Учні 10, 11 класів затанцювали танок "Ми молодь України, її шалені діти", який підготувала Ольга Миколаївна.

Символічний факел запалив футбольний спортсмен Могилева, учень 7 класу, Артеменко Олексій.

Заключна лінійка буде проходити у п'ятницю, 15.09.2017 року, де заплановано провести флеш-моб, конкурс кашеварів, "Веселі старти", таборування та багато іншого.

Всіх бажаючих запрошуємо відвідати урочисте закриття Олімпіади та підтримати учасників та організатора гучними оплесками!