Привітання з Днем державної служби

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Дозвольте  щиро привітати Вас усіх з  Днем  державної служби  та побажати подальших творчих і професійних успіхів на благо нашої держави, українського народу!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Бажаємо Вам і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно бажаємо всім Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від Вашої почесної праці.

З повагою, виконавчий комітет Могилівської сільської ради.