Процес розробки Стратегії розвитку Могилівської ОТГ триває

Сьогодні в адміністративному приміщенні Могилівської сільської ради було проведено цикл зустрічей за участю керівництва громади та ініціативних громадян з експертною групою польсько-українських  консультантів зі стратегічного планування розвитку Могилівської об"єднаної громади в рамках виконання п’ятирічної програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE):

І зустріч - нарада з керівництвом громади під час якої було обговорено зроблену експертами діагностику; презентовано методику роботи над Стратегією; попередньо узгодженно графік, розподілено відповідальність. А також визначено координатором проекту від керівництва громадою Смірнову Т.В.

ІІ зустріч - нарада з активом громади - робочою групою зі створення Стратегічного планування з якою обговорено питання організаційної роботи над документом.

ІІІ зустріч - нарада з аналітичною групою, яка буде проводити соціальне дослідження (вибіркове анкетування в домогосподарствах населення) щодо якості надання громадських послуг мешканцям громади за методикою розробленою польськими експертами;