Участь представників Могилівської ОТГ у медійному марафоні

13 березня 2018 року у м. Дніпро представники Могилівської громади відвідали медійний марафон, присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях, який включав в себе низку заходів, спрямованих на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці.

Рівні права та можливості для участі в управлінні державою, своєю громадою - це необхідна умова для подальшого демократичного поступу України.

Як створити рівне політичне середовище в Україні, в якому кожен та кожна зможе реалізувати свій потенціал; які механізми реалізації своїх політичних прав на національному та місцевому рівнях сприятимуть гендерній рівності - ці та інші питання обговорювались в різних формах під час марафону.

14 березня Сирота Віта Олександрівна та Перепелиця Оксана Вілаліївна (депутатки Могилівської ОТГ) прийняли участь у заході з мережування для депутатських груп з гендерних питань.