У Могилівській громаді відбувся обмін досвідом

29 березня 2018 року Могилівська громада приймала гостей з Донецької області.

Представники громад, які завітали до нас, цікавились впровадженням гендерних компонентів у роботу виконкому та як змінили тренінги з гендерно-орієнтованого бюджетування життя мешканців та мешканок ОТГ. На заході були висвітлені такі теми:

- Презентація обраної громадою послуги «Вуличного освітлення», на виконання завдання від Global Communities, в рамках проекту "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)" (презентувала Смірнова Т. В. – заступник голови Могилівської сільської ради)
- Гендерний компонент в стратегічних документах Могилівської об’єднаної територіальної громади (презентувала Невтриніс В. І. – секретар Могилівської сільської ради)
- Презентація проведеного дослідження методом анкетування серед школярів та батьків (презентувала Яценко А. В. – спеціаліст з питань освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту)
- Вплив тренінгів з гендерно-орієнтованого бюджетування на роботу практикуючого психолога  (презентувала Сніжко Ю. М. – психолог Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
- Участь молоді в управлінні громадою (презентувала Нетеса С. А. – учениця 11 класу Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст., представниця ГО «МССМ»)
- Створення «Алеї Друзів» у центрі громади для всіх верств населення, в рамках проекту "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)" (презентувала Барабаш І. В. – представниця ГО «МССМ», спеціаліст виконкому)
- Створення кімнати релаксації в Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст (презентувала Турова Т.В. - педагог Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
- Співпраця депутатського корпусу з виконавчим комітетом громади (презентувала Перепелиця О. В. – депутат Могилівської сільської ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості»).

Могилівська громада завжди рада зустрічати гостей задля обміну досвідом! Нам є що розповісти! Запрошуємо.