Практичні тренування з евакуації навчальних закладів Могилівської ОТГ

17 березня 2018 року в Могилівських ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст. рятувальники 24 державної пожежно-рятувальної частини Царичанського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області в рамках практичних навчань з дотримання учасниками освітнього процесу правил протипожежної безпеки, проводилися практичні тренування з евакуації учнів із приміщень в разі виникнення пожежі.

До участі в тренуванні було залучено всіх працівників школи та учнів 1 – 11 класів.

Під час тренування було відпрацьованно:

• сигнали оповіщення та дії персоналу за ними;
  • алгоритм дій адміністрації школи у випадку виникнення на території  школи пожежі;
  • дії персоналу школи з безпечної та швидкої евакуації учнів.

Основним завданням практичного тренування була перевірка готовності працівників та учнів до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Могилівська ЗОШ І-ІІІ ст.:

Могилівська ЗОШ І-ІІ ст.

Вкінці працівники Служби порятунку запросили учнів на навчання до вищих навчальних закладів ДСНС та розповіли про правила та умови вступу.