До Могилеві завітали представники ГО "Європейське покоління"

4 травня 2018 року до Могилівської громади завітали гості - представники громадської організації "Європейське покоління", що закликали школярів бути активними та свідомими мешканцями свої маленької батьківщини, дбати про неї та виховувати наступні покоління з почуттям любові до своєї землі. А також подарували ігровий будиночок дітлахам, відзначили подарунками активних та обдарованих школярів і закликали до участі у конкурсі ідей оформлення молодіжного сільського парку! Учасниками можуть стати всі бажаючі діти їх батьки та вчителі Китайгородської ОТГ, села Бабайківка Царичанської ОТГ, села Могилів Могилівської ОТГ! Переможці будуть нагороджені путівками та поїдуть до Азовського моря!
Для тих кому цікава більш детальна інформація про діяльність ГО "Європейське покоління" ділимося посиланням на їх офіційний сайт http://www.pokolinnya.org/news