У Могилівській громаді святкують День Перемоги!

9 травня у Могилівській об’єднаній територіальній громаді відбулося святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом. Це свято – день радості й скорботи, пам'яті про тих, хто в ім'я життя і майбутнього власною кров'ю захищав від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло Другої світової війни, зібралось чимало жителів нашої громади. Урочистою ходою очолюваною учнями та педагогічним працівникам Могилівськоі ЗОШ І-ІІІ ст. вирушили до Меморіалу Слави, де відбувся мітинг-реквієм для вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу, усіх невинних жертв, чиє життя забрала війна.

Немає сім'ї, якої не торкнулася б полум’я Другої світової війни. Ми свято шануємо пам'ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам'ятаємо подвиг великих трудівників, що кували перемогу в тилу.

З вітальними словами та словами вдячності до ветеранів та присутніх звернулися голова сільської ради Валерій Дружко, директор школи Леся Моня, ієромонаха Авель. Вони побажали усім міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, благополуччя і щастя! Висловили глибоку шану й безмежну подяку за одержану перемогу!