Привітання з нагоди Дня Європи

Шановні жителі громади!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства.

Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Безперечним визнанням європейською спільнотою нашої країни можна вважати Чемпіонату з футболу Євро-2012.

У 2004 році співачка Руслана з піснею "Wild Dances" здобуває перемогу й право на проведення ювілейного 50-го Пісенного конкурсу Євробачення в Україні. У 2016 року Україну представляла співачка Джамала з піснею "1944", яка здобула перемогу.

Вітаю всіх з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

Сільський голова,

Валерій Дружко