Свято дитинства у Могилівській сільській об'єднаній територіальній громаді!

1 червня в селі Могилів, на площі перед будинком культури, відбулося свято дитинства з нагоди Дня захисту дітей.
Впродовж усього свята для дітей були організовані конкурси, вікторини та різні розваги. Всі учасники свята були нагороджені солодкими подарунками та гарними емоціями від участі. Також всі бажаючі діти мали змогу взяти участь у майстер-класі з ліпки вареників, створити унікальний малюнок на асфальті та отримати приз, пограти з аніматором, яка завітала на свято, позмагатись у шашки та інше.
На завершення свята всім дітям роздали солодощі.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І 1 червня – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.