Участь у фестивалі "SMILE FEST"

2 квітня 2018 року наша команда "Усмішка" прийняла участь в дитячому фестивалі "Smil Fest", який відбувся в Криничанській ОТГ. Команда від Могилева змагалась достойно і зайняла такі місця:

І місце, спортивний кокурс, віджимання - Куляба Руслан;

ІІ місце, спортивний конкурс, підтягування - Лисиця Артем;

ІІІ місце, загальний спортивний конкурс серед 9 громад - команда "Усмішка".

На протязі всього заходу координувала та опікувалась нашою командою Вирвіч Галина Василівна (смт. Кринички). Це чуйна, ласкава, доброзичлива, лагідна, мила, справедлива жінка, яка вболівала за нас і переймалась нашими результатами. Кожному учаснику команди вручили сувеніри на згадку.

Хочему виразити свою вдячність сільському голові В. В. Дружку за організацію, підтримку та поїздку на це свято - де діти мали змогу показати свої вміння та познайомитись з представниками інших громад, обмінявшись досвідом і особистими вміннями. А також дякуємо нашому водієві Б. Д. Прохорову - за якісний та своєчасний підвіз дітей на фестиваль "Smile Fest".

Директор Зорянського сільського будинку культури

Ірина Сирота

Команда "Усмішка":

Група підтримки Вчителі та відповідальні
Сирота Крістіна Сирота Владислав Сирота І. М.
Цибякіна Анастасія Муль Кіра Машура С. С.
Гулида Каріна Тронська Кіра Травінська В. В.
Полежай Анастасія   Кохановська Валерія Муль В. Ю.
Скобара Аня   Пиріг І. О.
Пурик Єлизавета
Куляба Руслан