Пришкільний оздоровчий табір Могилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І. М. Шишканя

Кожне літо у нашій школі розпочинається  робота літнього дитячого оздоровчого табору. Для дітей це чудова нагода оздоровитись і дізнатись щось новеньке чи упорядкувати свої знання.

Турова Таісія Вікторівна - керівник цьогорічного табору, разом з педагогами школи кожен день розпланували з ранку до обіду. Була і практика, і спортивні змагання, і екскурсії. Кожен знайшов те, що йому довподоби.

Дітям, які перебували на відпочинку в таборі, організовали харчування, змістовне дозвілля, проведення заходів, спрямованих на виховання національної свідомості, відродження національних традицій, залучення дітей до вивчення історії та культури рідного краю: походи у музеї, на виставки тощо. Постійно проводились спортивні заходи, естафети, змагання з ігрових видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол). Переможці отримували подарунки.

Протягом роботи табору постійно здійснювався контроль за охороною життя і здоров’я дітей, приділялась особлива увага профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам під час відпочинку дітей.