Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Військкомати реформують!

ЦАРИЧАНСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ:
Військкомати реформують у Територіальні центри комплектування та
соціальної підтримки

Згідно статті 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
Відповідно до вимог Указу Президента України “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20.05.2016 “Про Стратегічний оборонний бюлетень України” від 06.06.2016р. №240/2016, розпорядження Кабінету Міністрів України “Про реалізацію пілотного проекту щодо утворення територіального Центру комплектування та соціальної підтримки” від 19.07.2017р. № 492-р, пункту 5.3.4. Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у 2016-2020 роках, затвердженого Міністром оборони України, до кінця поточного року районні (міські) військові комісаріати будуть переформовані у районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), військовий аналог центрів надання адміністративних послуг.
Метою створення таких центрів є підвищення ефективності роботи з громадянами України – військовозобов’язаними, резервістами та ветеранами у системі надання послуг щодо їх соціального та правового захисту.
Головною вимогою до новостворених ТЦК та СП є підвищення ефективності та забезпечення якості рекрутингової роботи, а також забезпечення прозорості в системі надання послуг щодо соціального і правового захисту військовозобов’язаним, резервістам, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей.
Створення ТЦК та СП забезпечить впровадження ефективної системи обслуговування населення та надання сучасних сервісних послуг щодо соціального та правового захисту (щоденно, без перерви). 
Крім того, вдосконалиться система функцій з питань оборони країни, підготовки молоді до військової служби, покращиться стан працевлаштування громадян та зменшення рівня незайнятого населення, що у свою чергу знижуватиме рівень злочинності та соціальної напруги.

Військовий комісар Царичанського
об’єднаного військового комісаріату
підполковник О.О.СВІТЕНКО« повернутися до списку новин