Участь у фестивалі "Дивоцвіт талантів 2018"

23 червня на території торгівельно-розважального центру "Караван" пройшов І обласний фестиваль "Дивоцвіт талантів 2018" серед об'єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. З 20 громад, які брали участь у фестивалі, Могилівська громада заслужено здобула нагороду у "Пізнавальному напрямку" - диплом лауриата обласного фестивалю талантів І ступеню та грошовий сертифікат на 5000 гривень.

Висловлюємо велику подяку керівництву громади, працівникам виконкому Могилівської сільської ради, всім керівникам та працівникам комунальних закладів ОТГ, а також небайдужим жителям наших сіл за підготовку, організацію, активну участь та підтримку у цьому фестивалі.

Організатор та відповідальна  - Смірнова Тетяна Володимирівна.

Учасники фестивалю від Могилівської громади:

• гурт "Козачата" (керівник Машура С. С.);
  • літературний гурток (керівник Чуйко М. О.);
  • театрально-художня студія "Ліра" ( керівник Коркодола Г. П.);
  • танцювальна студія "Багіра" (художній керівник Травінська В. В.);
  • вокальний ансамбель "Перлина" (художній керівник Сирота І. М.);
  • солістка - Мірошніченко Юлія;
  • майстри та майстрині ручних робіт (Гагаріна В. В., Козачок С. А., Журавель В. Є., Яценко Г., Смірнова Т. В., Пиріг І. О., Глоба Я. Б., Сирота В. С., Стратій Н. М.).

Водії: Прохоров Б. Д., Лисиця С. В.

Помічники: Коновий В. О., Муль В. Ю., Манько О. М., Котенко О. О., Барабаш І. В., Шульга В. Ф., Колодка М. С., Кобелева А. А., Кравець Р. А., Гришин Д.

Щира подяка усім учасникам та низький уклін за Вашу працю!

Директор Зорянського будинку культури

Ірина Сирота