Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Ромашкове літо у дітей Могилівської громади

Ромашкове літо

Здіймає сонце рученята,

Відкрило літо оченята,

А серденько співа , мов пташка –

Це Вас вітає ДТВ «Ромашка».

 

Ось і настала довгоочікувана літня пора – час канікул та відпочинку. Першого червня гостинно відкрив двері пришкільний табір «Ромашка» при КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ст..», Могилівської ОТГ, де відпочивало 88 школярів. Табірна зміна тривала з 1 по 20 червня.

Відпочинок був насиченим та різноманітним: щодня проходили цікаві і пізнавальні виховні заходи, екскурсії, подорожі, походи, в яких брали участь три загони разом з вихователями Динькою Н. Ф., Гавриш Т. В., Ростопшою Т. В., Іващенко В. М., Погорілою С. П., Сніжко Ю. М., Тарасенко А. Є., Назаренко Т. В., Яременко А. А., Пиріг І. О., які щодня дбали про своїх вихованців. Дозвілля дітей організовували старші вожаті, фізкерівник Серга О. М. та музичний керівник Травінська В. В., які вправно вели дітей стежинками відпочинку.

У таборі «Ромашка» було весело: увесь час цікавіта корисніі справи, кожен день присвячений всебічному розвитку дитини. Протягом зміни працювала волейбольна секція на чолі з керівником Дружко Л. В.

Фізкерівник Серга О. М. разом з дітьми-помічниками кожен день розпочинали з цікавої музичної зарядки, флешмобу.

Незабутньо пройшли виховні заходи «Відкриття табірної зміни», «День захисту дітей», «Захоплюючий футбол», «Веселі  старти», «Конкурс малюнків на асфальті», робота в зонах «Майстерня саморобкіна», випуск стіннівок «Наші враження про табір», «День іменинника», гра «Солодке дерево», «День книги», «Зустріч з казкою» за участі бібліотекарів  Конової Г. В. та Перетятько О. М. , розважальна програма «Розумники» та інше.

Незабутні враження лишалися у дітей від щоденних екскурсій . Діти мали можливість побувати в АФ «Колос», де радо зустрічали господарі Хорольський М. В., Волошин С. А. та працівники товариства. Діти з задоволенням ознайомилися з новітньою технікою, а дехто вперше побачив живих  вперше побачив страусів. А який смачний був солодкий стіл!!!

Цікаво проходили екскурсії  до районного центру. Діти побували в парку Слави, на ігровому майданчику, пройшлися пам’ятними стежинками красуні – Царичанки.  А екскурсія до Царичанського районного краєзнавчого музею, яку провів директор Цегельник Ю. М., була неперевершеною. В захваті залишилися діти від екскурсії на підприємство товариства «Маїсадур Семенс Україна» (директор Семенов В. І.). Багато дізналися цікавого та ще й подарунки отримали!

Побували вихованці «Ромашки» і в храмі Успіння Богородиці у селі Китайгород, дізналися про історію Китайгородського храмового комплексу.

А якою смачною була цілюща вода з Святого Джерела в с. Китайгород!

Діти були задоволені поїздками до кінного двору «Лелеки», що в селы Рудка, де радо зустрічали господар Любчич Л. Д. з помічниками. Катання на конях запам’ятається надовго!

Незабутні враження лишилися у вихованців табору від екскурсії до Царичанського лісництва, яку провела Хархота М. С.

З цікавістю діти піднялися на найвищу точку гори Калитви.

Захоплюючі походи до затишного лісу, мальовничої Орелі, красеня Біловоду склали на дітей неабияке враження.

Діти мали можливість подорожувати і за межами району.

З величезним задоволенням ми побували в гостях на етно-хуторі «Козацька Січ», що в Галушківці, де радо зустрічали нас щедрі господарі Анатолій Григорович та Наталія Анатоліївна Ламза з своєю родиною. Зустрічали хлібом-сілью, який скуштували вся дітвора.

Діти почули багато цікавого про життя козаків, побачили кінну виставу, пограли в ігри, потанцювали, повеселились, покаталися на конях, постріляли з лука. А який смачний був куліч з чаєм!

 

Та піком екскурсії була подорож до Кам’янського! Бажаючих було не менше, ніж до Галушківки. Діти у величезному захваті від відвіданого ігроленду Флай Кідс. Нарозважались вдосталь!!!

Ми вдячні депутатові ОТГ, водієві Мосієнку В. В., який возив нас на екскурсії за межі району.

Слова безмежної подяки за підвіз дітей, безпечні поїздки, хочеться висловити водіям шкільних автобусів Лисиці С. В. та Прохорову Б. Д.

Жодна мандрівка не обходилась без медичної сестри Невтриніс Т. В., яка стежила за загальним станом здоров’я вихованців та харчуванням у таборі.

Про якісне калорійне харчування дбали кухонні працівники Павелко Л. І., Дашівець Н. Г., Лисиця І. С. та комірник Мельникова В. В.

Свіжі продукти харчування вправно постачав Сірченко В. В.

Про частоту і порядок в таборі відпочину дбала Петренко Н. М.

За підтримку дякую директору школи Моні Л. І., в.о. директора – Галаган Н. О., заступнику з виховної роботи – Манько А. М., секретареві – Кібець Н. О., лаборанту – Шандибі Г. А. та всім хто допомагав!

Слова особливої подяки висловлюємо голові ОТГ – Дружку В. В. за надану можливість щоденно використовувати заправлений шкільний автобус, раціональне калорійне харчування; начальнику відділу освіти – Бордюговій Т. П. за турботу про відпочинок дітей.

Діти – наше майбутнє. Про їх відпочинок подбала Могилівська ОТГ на чолі з мером села Дружко В. В. та сьогодні слова особливої подяки ще хочеться висловити  людям, які не байдужі до інших, тим хто знайшов можливість поліпшити дитячий відпочинок. Це Вам, шановні, спонсори, які відгукнулись на наше прохання – Шандиба Ф. М., Бровко В. І., Туров С. Д., Тилик І. М., Тилик Є. І., Явтушенко А. В., Перепелиця В. І., Перепелиця Р. В., Перепелиця О. О., Остренко М. М., Пурик Г. Г., Повіренний С. В., Сирота П. І., сирота В. О., ТОВ «Колос» (Хорольський М. В.), Танасійчук Л. В., Качан Л. Г., Палюх Н. Ф., Сірченко В. В., Рак О. М., Маслак О. Б., Моня С. В., Степанова Т. М., Сиса В. О., Сисак С. А., Нетеса О. О. Можливо дехто вніс і мізерний внесок, але це було від душі і по можливості.

 Спасибі Вам за щедрість, щирість і чуйність, за доброту ваших сердець!!!

Нехай доля посміхається Вам, колосяться поля, успіх супроводжує повсякчас. Здоров’я Вам, миру, наснаги!

Табірна зміна 2018 року добігла до кінця, але пора відпочинку продовжується. Тому, дітям бажаю радісних канікул, а дорослим – успішних відпусток.

Після плідної праці можна і відпочивати. А коли вдячні батьки і задоволені діти, то це вже є результатом нашої роботи.

Всім дякую за співпрацю!!!

Сонячного, мирного, теплого Вам літа!

 

Начальник пришкільного табору відпочинку «Ромашка»

при Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст.,

Таісія Турова« повернутися до списку новин