29 червня у Вільногірську відбувся визначний культурно-мистецький захід

У Вільногірську, що на Дніпропетровщині, відбувся фестиваль всеукраїнського рівня, в якому високопрофесійне журі визначали кращих представників мистецької молоді. Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гранд-талант».

Захід відбувався за підтримки Міністерства культури України та народного депутата України Олега Кришина.

Продемонструвати свої таланти з’їхались до 400 учасників з різних областей України. Вони виступили у 10 номінаціях. Оцінювали конкурсантів професіонали своєї справи, видатні особи у світі культури і мистецтва: заслужена артистка України, двічі міністр культури України, професор Лариса Хоролець; заслужена артистка України, поет, композитор і популярна співачка Катерина Пушкіна; режисер-постановник Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка Ігор Грінберг; директор Кам’янського музичного коледжу Ірина Великодна; зав.кафедри оркестрових духових та ударних інструментів Дніпровської музичної академії ім.. М.Глінки Ігор Грузін; викладач-методист, художній керівник та диригент оркестру народних інструментів Кам’янського музичного коледжу Наталія Матяж. Від оперної діви Марії Максакової у роботі журі взяла участь директор фонду співачки Тетяна Циба.

Відкриваючи фестиваль, до учасників цього свята талантів звернулися: народний депутат України Олег Кришин, міський голова Вільногірська Володимир Василенко та в.о. директора філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» Тетяна Кисельова. У промовах прозвучали найтепліші побажання юним талантам та слова підтримки.

Олег Кришин другий рік поспіль надає меценатську підтримку фестивалю, адже впевнений, що мета у всіх одна: дати дітям можливість розкритися, продемонструвати свої таланти. І, звичайно ж, дати їм шанс досягти нових висот у розвитку творчих здібностей. Він допомагає як організаторам фестивалю, так і багатьом учасникам з міст і районів свого виборчого округу. Це і оплата участі у фестивалі, і дорожні витрати, і оновлення сценічних костюмів. Народний депутат зазначив, що надзвичайно радий бути в одній команді з організаторами і високим журі. За поданням президії Ліги діячів культури України Олег Кришин вручив орден «За розбудову України» Ларисі Хоролець - за значний особистий внесок у розбудову країни, видатні заслуги та трудові здобутки в культурно-освітньому розвитку держави та з нагоди Дня Конституції України. За громадську активність, самовідданість та патріотизм, спрямовані на об’єднання громадян України та з нагоди Дня Конституції медаллю «За відродження України» Олег Кришин нагородив заступника директора філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» Наталю Гаглоєву.