Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Навчальна програма “Молодіжний працівник”

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати навчальну програму “Молодіжний працівник”.

         В рамках програми оголошується конкурс на участь у Базовому тренінгу для представників з Дніпропетровської області 25-28 липня 2018 року (навчальна частина тренінгу проводиться 26-28 липня 2018 року).

         Мета тренінгу: сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

         Завдання тренінгу:

  • забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;
  • налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;
  • надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

         До участі у конкурсі запрошуються:

  • лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
  • державні службовці та службовці органів місцевого самоврядування, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
  • працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

         У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 3-денному базовому тренінгу. Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

         Місце проведення: м. Дніпро.

         На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням та  проживання. Витрати на проїзд не відшкодовуються. По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка.

         Для участі у конкурсному відборі необхідно ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzilNB1bM6wA7MP3x0YhReoetGy1OBxBo1FRLEtNL0QeJ3Yw/viewform

         Кінцевий термін подання заявок – 12:00, 17 липня 2018 року.

         Про результати конкурсу відібрані учасники будуть повідомлені 19 липня 2018 року. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу.

         Контактна особа: Калініченко Наталія, тел. (056) 770 67 17, e-mail: kalinichenko@adm.dp.gov.ua або Яцук Владислав (067) 637 17 04.

         Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. Крім того, запрошуємо долучитись до групи “Молодіжний Працівник” на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/« повернутися до списку новин